| irinusca264 a întrebat:

am o problema. Detin un Samsung galaxy s3 mini si ieri mi-a cazut din buzunar si s-a zgariat destul de tare pe dunga aceea argintie nichelata. As vrea sa il duc la un service, se poate inlocui acel contur? As vrea sa nu fie piese ieftine sau de plastic, ci originale. Stiti cumva unde pot sa il duc si cam cat ar costa?
P.S: sunt din Galati. FUNDA!

1 răspuns:
| justme25 a răspuns:

Cauta pe net accesorii pentru tipul tau de telefon si dati comanda apoi il duci la service sa iti schimbe