| realorfantastik a întrebat:

POT SCHIMBA RAMA TELEFONULUI MEI (CHESTIA AIA ARGINTIE DE PE MARGINE ) LA UN SERVICE? telefonul [Samsung galaxy mini 2 )este impecabil dar il strica zgarieturile de pe marginea aia sad? Daca o pot schimba cat m.at costa?

4 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Presupun ca s-ar gasi la un centru gsm dintr-un mall sau ceva de genul...Si eu am aceeasi problemabig grin.Telefonul este impecabil dar il strica zgarietura de pe margine josbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Raptorz a răspuns (pentru realorfantastik):

Da

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon cu tot cu zgarieturi si m-am iteresat si se poate schimba doar daca schimbi si ecranul cea ce e cam scump ( pana in 200 lei) oricum incearca sa il tii in husa de acum sa nu se mai zgarie.
Bafta!