| Alycaaaa a întrebat:

Am o problema eu acum 1 luna am fost cu un baiat. Dupa ce n-em despartit el s-a combinat cu prietena mea si de atunci de cand am aflat plang non-stop. I-am spus ca nu e frumos sa fie combinat cu ea, ca fata aia a mai fost combinata si cu varul lui si la majoratul varului meu ei au intrat in baie si au facut sex. Mi-a spus cineva ca e el in baie si am intrat deoarece era iubitul meu si i-am prims in flagrant si in acea seara mi-a stricat toata dispozitia. Aseara mi-a dat mesaj ca s-a despartit de acea fata si ca daca vreau sa ne impacam si ca promite ca nu ma mai face sa sufar si ca nu o sa mai vorbeasca niciodata cu fosta mea prietena. Eu i-am spus ca nu. Acum ce credeti am procedat corect sau gresit? trebuia sau nu ma ma impac cu el?

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Eu cred ca ai procedat foarte bine, in viata trebuie sa ai putin tupeu fato bravo tie.Nu te simtii vinovata, ai facut f f f f bine.Succes! fundita?puppy dog eyes

| alinaiiiioana a răspuns:

Mbun parerea mea... prietena ta e o curva o ff mare curva e primul lucru care mi-a venit in minte iar el e un bulangiu al doilea lucru care mi-a venit in minte iar acu iti voi explicawinking
ca prietena ta e curva ai inteles de ce dar el e un mare bou si bulangiu si magar pentru ca nu se face asa nu cu prietena cea mai buna a iubitei si nu in modul asta... daca era baiat dragut si tinea vr pic la tine sau a tinut tio zicea frumos se despartea de tine iti zicea ca tine la pr ta ca na dragoste cu sila nu se poate si nici inimii nu poti sai comanzi insa nu el te-a facut pe tine sa suferi si-a batut joc de aman2 bat la pariu ca se si lauda ca ce jmeker e el si felu in care ti-a facut-o e dea dreptu dezgustator

tu ai facut ff bine nu-i mai baga in seama pe nici unu ca sa demonstrezi ca esti destepta incontinuare si nu fraiera unei curve si a unui magar care si-o trag de unde apuca (nu te razbuna ca razbunarea e arma prostului si nici nu va merge si nici nu-i fa lui faze aiurea ca sa regrete)

felicitari si continua cum ai inceput fii bucuroasa ca ai scapat de 2 lepre care iti vroiau doar rau pentru ca cineva care te iubeste nu tiar face asa ceva

| enverhoxha a răspuns:

Dacă te-ai despărţit de el, ce-ţi pasă ce a făcut pe urmă?! Din momentul despărţirii nu mai avea nicio obligaţie şi basta. Restul sunt sclifoseli.

| gabiforstory a răspuns:

Daca te iubea, nu-ti facea asta.Nu planga pentru el deoarece nu merita!

| Andreea011 a răspuns:

Ai procedat bine si nu suferi dupa astfel de baieti lasa ca gasesti tu altul care sa te aprecieze pentru ceea ce esti. doar esti fata frumoasa.

| amydya a răspuns:

Pai in primul rand tipa aia nu iti e prietena daca s-a combinat cu cel dupa care tu sufereai.si in al doilea rand ai fii fraiera sau asa te va considera daca te impaci cu el...nu meritaworried