| alexandraplay a întrebat:

am o problema inainte puteam sa raspund la intrebarile puse de voi toti dar acum nu mai merge spune sa confirm adresa de email dau sa o confirm dar de ce nu merge? va rog ajutati-ma crying dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| pusik a răspuns:

Ca ii tunat in cap situ.Si eu am avut problema asta si am incercat de vreo 10 ori si mi-a mers.cand iti da acolo confirma adresa de email dai acolo si ti- o confirmi dupa care vei primi un mail [daca nu ii pe mesaje posibil sa fii intrat la spam]si dai pe mesaj si o sa mai iti trimita un mail ca adresa ta a fost confirmata[verifica in tot deauna si la spam]Funda?