| Shopiaalin a întrebat:

Dau Funda+ Vot! ajutati-ma urgent nu stiu ce sa fac, mi-am facut cont saptamana trecuta de pe un alt email si dupa cateva zile imi aparea cand vroiam sa raspund la intrebari ca sa dau click sa imi confirm adresa si tot asa am continuat dar tot nu puteam trimite raspunsul si ieri mi-am facut alt cont de pe alt email si azi i-am mi se intampla as, ce sa fac ajutati-ma va rooog!

Răspuns Câştigător
| emanuel_1610 a răspuns:

Pffffffff...intra la tine pe mail si acolo o confirmi la imbox sauspam depinde unde la bagat...si acolo o sa fie un mesaj de la tpu.ro si iti arata acolo ce safaci.

Si cum ai pus intrebarea daca zici ca nu merge ca nu ai adresa confirmata?

funda?