| Dawniix a întrebat:

Am o problema. Ma doare burta. Zilnic. De mai multe ori pe zi. De obicei simt o impunsatura in jurul buricului sau chiar in buric. A mai fost cineva asa? Si daca da imi poate spune si mie ce ste?

2 răspunsuri:
| MicSiRau a răspuns:

In loc sa stai pe internet si sa primesti tot felul de raspunsuri nefolositoare, spune-le parintilor tai si consulta un medic pentru ca nu se stie ce ai si ce complicatii pot apărea.

| Giusy a răspuns:

Te doare si de la buric in sus? S-ar putea sa ai gastrita, dar mai bine mergi la medicul de familie... Iar pana atunci fereste-te de usturoi, ceapa, rosii, castraveti, muraturi etc.