| diana26 a întrebat:

Am o problema mare, aceea este greutatea si am nevoie de metode, exercitii sau diete pentru slabit. Cea mai explicita primeste funda

2 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

Renunta la paine, si cam toate fainoasele. manaca mai multe legume si carne slaba fiarta sau fripta. bea muuuuula apa, dar doar apa, fara sucuri gen cola, pepsi etc. cand cumperi ceva uite-te cat zahar contine, daca are mai mult de 9 grame, nu cumpara laughing. nu trebuie sa ti o dieta, trebuie sa incepi un stil de viata. deci, renunta la fainoase, paine, zahar, prajeli, bea multa apa si sucuri naturale facute in casa. toate astea alaturi de sport. fara sport o sa slabesti, dar o sa arati urat pentru ca o sa ti se lase pielea. chiar daca nu faci cine stie ce, mergi pe jos mult, poate daca ai timp, poti si alerga dimineata/seara cate 15-20 de minute, fa abdomene seara, genoflexiuni, chestii din astea simple, nu trebuie neaparat sa mergi la sala ca sa slabesti happy.

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Dieta Ducan este cea mai buna o gasesti si pe net asociaz-o cu mult sport si bea minim 2L d apa pe zi