| butt3rfly16 a întrebat:

Metode eficiente de slabit va rog. Ceva diete, exercitii practice care sa dea si rezultate? multumesc frumos! Fundita.

2 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Scrie pe google ''metode eficiente de slabit'' si o saty dea sute de rezultate si iti alegi care iti place tie happy

| Simoneloo a răspuns:

Eu am gasit pe site-ul asta metode de slabit: http://infit.ro/cum-slabim/, sper sa-ti fie de folos! Tot in sectiunea aia vei gasi si ceva programe de slabit complete si posibil personalizate!