| FurryMeheGurl a întrebat:

Buna TPU am o problema mare..va rog,ajutati-ma sad. Deci,am un prieten foarte bun cu care vorbesc si ma inteleg foarte bine.Ei bine, astazi s-a intamplat ceva ce mi-a frant inima.Nu de mult timp acum o luna, o fata s-a legat de el si normal ca o uraste.I-am amintit de ea din prostie ..sunt proasta stiu, dar am fost plictisita si nah.Acum,cred ca ma uraste sau cel putin asa cred.Ce credeti ca simte acum? L-am ranit..sau? sad..va rog ajutati-ma..sunt putin indragostita de el,dar nah nu conteaza.Ce sa ii spun? Imi pare rau ca am vorbit cu tine despre criss[fata aceea], sau ce? Va rog crying.

Vreau un raspuns. orice raspuns.

Multuumesc mult.

Funda..promit

4 răspunsuri:
| FurryMeheGurl explică:

CITITI ASTA VA ROG

Plus, cred ca ma place nu stiu exact.Imi tot spune draga si ma tot imbratiseaza.Din asta m-am indragostit de el big grin.Scuze ca nu am adaugat asta.Sunt uituta.

Multumesc!

| surprizadeciocolata a răspuns:

Uite, scumpo, sunt sigura ca daca intre voi 2 este o relatie placuta, lucrurile se vor rezolva. probabil ca a fost putin afectat de faptul ca si-a amintit acea intamplare.i-ai trezit niste amintiri neplacute si probabil a crezut ca razi de el.

eu iti propun sa nu mai aduci subiectul niciodata despre fata aia...cat nici despre intrebarea pe care i-ai pus-o tu.

incearca sa-l inveselesti si daca tot nu functioneaza...intreaba-l doar atat :"te-am suparat cu ceva?" daca iti zice ca da. iti ceri scuze, daca zice ca nu, ii spui "atunci te rog nu te mai comporta asa fata de mine..ma faci sa ma simt prost." ceva de genul. iti vei gasi tu cuvintele mai bine ca mine! pupici si muult succes