| WyvernSky a întrebat:

Am o problema mica.Cine imi poate spune cum fac caciulita de exemplu la litera a sau s, t. E vreun program? Ms!

Răspuns Câştigător
| Deutssa_4531 a răspuns:

Nu,nu este nici un program. Odata am apasat pe tastatura si mi s-a facut la a caciulita in jos.Nu stiu sa-ti spun acum pe ce am apasat pentru. ca habar n-am.

3 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

Izzi,fii atenta, apesi pe alt+shift, si apoi iti incerci taste de la tine de la tastatura pana le gasesti.La mine este asa: apas alt+shift si pentru:
-ă-apas tasta care are pe ea {[
-î-apas tasta care are pe ea }]
-â-apas tasta care are pe ea |\
-'-apas tasta care are pe ea =+
-ş-apas tasta care are pe ea :;
-ţ-apas tasta care are pe ea ' "
Asa este la mine,la tine poate este diferit,dar veyi ca daca apesi asa,
y-ul de pe tastatura se va transforma in z,z-ul de pe tastatura se va transforma in y,iar - de pe tastatura se va transfotma in +.Imi dai mess-ul tau, dar zi-mi-l pe privat, poate te voi mai ajuta.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu,nu e un program! Apasa shift si alt[amn2 odata]apoi apasa pe tastele unde erau [,[,? si o sa vezi

| MDLNA a răspuns:

De fapt există un program...îmi pare rău ca nu ai aşteptat şi alte răspunsuri şi te-ai dat repede după primul.
http://forum.ro-en.ro/index.php?topic=48.0
Informează-te aici.