| MegTheq a întrebat:

am o problema nu prea serioasa, dar vreau un raspuns, i-am trimis mesaje lui Bongo, dar nu mi-a raspuns, de ce? ????

Răspuns Câştigător
| Kutya a răspuns:

Sa nici nu-i mai trimiti, eu i-am trimis nu demult si mi-a răspuns ceva inutil si dupa cateva zile mi-a trimis tot felul de mesaje "free message" cica si eu nu i-am raspuns insa mi-a pus tarif pentru mesaje pe care eu nici nu le-am trimis ci le-am primit si am avut un scandal monstru cu mama mea fiindca s-a facut cost suplimentar imens, eu zic sa- blochezi numarul ca sa nu-ti mai trimita mesaje ca sa nu patesti ca mine... o zi faina!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti va raspunde factura umflata care-ti va veni.

| aXy99 a răspuns:

Pentru ca este o mare TEAPA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bongo e cea mai mare escrocherie. Nu ti-a raspuns deoarece poate esti pe cartela si nu poate face cost suplimentar.

| MegTheq explică (pentru anonim_4396):

Chiar sunt pe cartela, cred ca ai dreptate, oate de asta, nu am sa ii mai trimit, vad eu ce o sa se intample in viitor si fara sa imi zica el

| A1b2cdefgh a răspuns:

Pentru ca e FAKE

| Rusu28 a răspuns:

Pentru că are beșici de la atâta scris