| 百合子 a întrebat:

Am o problemă. Orice mănânc, mă balonez. _.. Spuneţi-mi ceva metode să scap de balonare, dar fără medicamente. FUNDĂ! kiss

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, am intampinat si eu candva probleme de astea, era din cauza ca fierea mea era putin lenesa, si, am inceput sa mananc lamaie, in fiecare zi mananc cate jumatate de lamaie goala, o sa te simti mult mai bine dupawinking

| iSaidNo a răspuns:

Poate ai ceva robleme la stomac mananca un iaurt activia

| loveyourkiss a răspuns:

Mananca iaurt activia sau bea ceai (preferabil verde) dupa masa sau daca nu ai ceai verde incearca oricare alt ceai in care sa pui lamaie si incearca sa mananci si lamaia daca poti big grin