| anamaria0974 a întrebat:

Buna TPU am o problema si incep sa ma ingrijorez deci am facut un 1 si 5 luni de cand am menstruatie si pana acum mi-a venit regulat o data la o luna dar luna aceasta nu mia mai venit a trecut deja o luna si 2 saptamani si nu mi-a venit credeti ca poate fi din cauza vremi reci de afara mentionez ca sunt si mai sensibila pe timp friguros va rog ajutati-ma
nu stiu ce se intampla (aaa si nu am facut dragoste cu nimeni deci nu poate fii din cauza asta)

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Nu iti fa griji, asa e la inceput pana se regleaza, la altele se regleaza mai repede, dar la altele pot sa il aiba neregulat pana la 18 ani.deci, nu iti fa probleme.hee hee. cu toate ca sunt pastile care ajuta la reglare.

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Poi de obicei nu vine regulat la fetele sub 20 ani happy Se mai intampla.Sunt multe elemente care influeteaza absenta sau intarzierea ciclului :* printre care stresul, alimentatia nesanatoasa.Dar in cazul tau cred ca este faptul ca ai racit dar sa ai grija ca este periculos sa racesti acolo 'jos'batting eyelashes Te pup:*

| anamaria0974 explică:

Mersi mult mai m-am linistit