| MariaMikaelson a întrebat:

am o problema...Sunt foarte timida si din aceasta cauza nu prea am relati cu baietii...Ce sa fac? Fara jigniri. FUNDITA:*

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Probabil ca nici nu trebuie sa ai relatii cu ei, nu de la anii astia, cand hormonii iti distrug gandirea rationala.

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult in preajma lor, pe langa ei si incet incet o sa te acomodezi si nu vei mai fi timida.Si de preferat sa si vorbesti cu ei. BAFTAwinking

| AllbNegru a răspuns:

Buna!
Sincer? Eu cred ca baiatul potrivit este acela cu care chiar poti vorbi cum vorbesti cu prietenele talelaughing
Daca inca nu l-ai gasit, ceea ce multa lume patestelaughing, incearca sa gasesti ceva in comun cu un baiat. Daca vreodata iti place un baiat, du-te si spune-i.Stiu ca e usor de zis si greu de facut, dar intr-un final e mult mai ok happy Daca nu poti face nici asta, incearca sa te bagi si tu in seama cu ellaughing) Adica incepi usor, usor.De la prietenie se poate lega ceva foarte frumos