| Ionutz a întrebat:

Buna TPU am o problema TIGARILE, am devenit dependent de tigari, nu fumez mult o tigara pe zi sau o tigara la 2 zile dar sambata cand ies la club dupa ce beau imi trebuie mai multe in timpul saptamani nu dar nu stiu cum sa ma las m-ati putea ajuta?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai ambiție? Deci poți, nu că nu vrei!
Crede în tine că ești capabil să controlezi situația, respectă-ți sănătatea!
Pa, pa.

| Fdstra a răspuns:

Da...uite cum faci,dar sa faci asa,nu sa renunti,ca daca nu mergi pana la capat vei suferi in continuare si s-ar putea sa ajungi mult mai dependent de ele decat crei cu timpul :-( Iei un pachet intreg de tigari,te apuci si-l fumezi de la A la Z cat te tine,pana chiar nu mai poti, pana versi daca va fi cazul! Dar una dupa alta, non-stop, fara pauze etcwinking Crede-ma, nu o sa vrei sa le mai vezi in fata ochilor laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Lasa-te de tigari, Ionut ele te vor omora!