| freesmiledown a întrebat:

am o problema, un prieten de-al meu sa descoperit ca este gay dar nu vreau sa-l pierd il cunosc din copilarie, cum sa procedez?sad (funda)

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna. Fiecare are dreptu sa isi aleaga orice orientare. Asta nu ar trebui sa te afecteze cu nimic. Ai putea continua sa fii prietena cu el si sa incerci sa il intelegi de ce si-a ales aceasta orientare.

| helllauuu a răspuns:

F***lrolling on the floor)

| madalinamadu a răspuns:

Ii spui ca indiferent ce orientare sexuala are el ii vei considera mereu prietenul tau.

| ScumpikaTha a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i sa se duca la psiholog... E destul de grav, asta poate sa fie dovada de lipsa de comunicare, nu are cui sa isi spuna problemele. Succes. :*