| AndreiLeco a întrebat:

Am parul aspru si un pic cret. As vrea sa mi-l dau peste cap si sa-l las mai lung dar nu pot fiind ca nu sta deloc. Mai are si volum mare. Ma puteti ajuta? As dori sa-l fac mai moale si cu mai putin volum fiind ca vreau sa-l dau peste cap. http://www.cinemagia.ro/actori/doug-hutchison-1353/poze- hires/58859/ (ceva de genu)

Răspuns Câştigător
| IngerdeIubire a răspuns:

Ia un sampon cu balsam pentru par uscat
si dupa ce te speli cu el, unge-te cu ulei de masline, lasa un 10 minute sa intre in par apoi te clatesti si se inmoaie.

2 răspunsuri:
| printesuca1999 a răspuns:

Foloseste ulei de masline si gel pentru par sigur va stawinking
funda? puppy dog eyes

| AndreiLeco explică:

Multumesc