| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*. am pe frunte niste bubite, nu stiu dde la ce mi-au aparut. le am cam de 2 saptamani. nu sunt cosuri, dar daca le storc iese ceva alb.ma spal cu sapun dove pe fata in fiecare dimineata si seara ma dau cu crema de galbenele. mi-au disparut cateva dar azi le am din nou pe fata. nu mai suport. heeelp

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Buna Ade! :*
Cu siguranta acele "bubite" sunt cosuri si eu am avut foarte multe in zona fruntii dar mi-au trecut folosind Zynerit.Sapunul Dove este okay deoarece iti usuca cosurile dar contine parfum si iti poate irita si mai mult pielea.

| Kathhy23 a răspuns:

Pai nu sunt sigura ca sapunul dove este bun pentru fata deoarece contine parfum, iar parfumul poate produce iritatii.