| Sara53 a întrebat:

TPU! Am placa de par Instyler, dar totusi nu-mi place cum mi-l indreapta, nu iese drept drept, asa cum imi place mie, imi iese cu putin volum, cred ca nu stiu eu cum sa impart parul sau nu stiu sa o folosesc, de curand am inceput sa ma indrept cu placa si de aia. Stiti voi cum sa fac sa il am foarte drept, fara pic de volum? Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Anonima9182anonima9182 a răspuns:

Poate trebuie sa incepi mai de la radacina si sa dai la o temperatura mai mare