| Sara53 a întrebat:

TPU! Am placa de par Instyler, dar totusi nu-mi place cum mi-l indreapta, nu iese drept drept, asa cum imi place mie, imi iese cu putin volum, cred ca nu stiu eu cum sa impart parul sau nu stiu sa o folosesc, de curand am inceput sa ma indrept cu placa si de aia. Stiti voi cum sa fac sa il am foarte drept, fara pic de volum? Va rog sa ma ajutati! FUNDA!

1 răspuns:
| EllaAlexa93 a răspuns:

Buna.foloseste o masca pentru par.nu vei mai avea atat volum, parul va fi mai matasos. apoi incearca sa-l faci cu placa roga pe cineva sa te faca.e cam dificil sa ti l indrepti singura mai ales pentru primele dati:*