| AnghelCatrii a întrebat:

Am plecat la un concurs cu corul 2 zile! In camera de camin prietenele mele (colegele de camera) ascultau numai rock, mie numi placea de nici o coloare acest gen de muzica dar am incuput sa il ador : https://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE. Acele prietene zic ca nu este bun pentru mine mine acest gen de muzica... Dar eu il iubesc si nu stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Muzica ţine de gustul fiecaruia!
Nimeni nu poate sa-ti impuna un anumit gen de muzica, cel mult, poate sa-ti sugereze.
Daca iti sunt cu adevarat prietene, iti vor respecta alegerea!

1 răspuns:
| Octa00 a răspuns:

Fiecare ascultam muzica, care ne place.Nimeni nu ne poate spune ca trebuie sa ne placa un anumit gen.Caracterul fiecaruia este diferit. Poate unii mai nebuni si distrati prefera rock, altii mai linistiti blues sau jazz.Nu poti sa asculti ceva ce nu iti place doar fiindca asa a zis cineva.