| TeManancCuNutella a întrebat:

Azi era sa ma bat cu niste prietene o.O.
Si cand ma insultau fetele acelea "prietenele mele" stateau si se uitau la mine oh go on. Si baietii, au venit si m-au aparat straight face.
Apoi, baietii au plecat in alt colt, si eu m-am dus la ei puppy dog eyes.
Asa mi-am dat seama ca sunt niste prietene false oh go on, si ca cei pe care nu-i suporti, pot fi cei mai buni prieteni love struck.
Dar e bine sa le iau de par pe acele fete daca mai barfesc despre mine? laughing
Sunt in stare... Dar nah, e in scoala, mama, tata whistling laughing.
Stiti voi straight face.
Le iau de par sau doar ma cert cu ele? happy

Răspuns Câştigător
| LusiiAnna a răspuns:

Euu cred ca arr trebuii sa le lasii naibii in paceee. Sa vada ca nicii nu prea te intereseazaa. Pentru ca indiferentsaa doaree. tongue. Tuu stii happy. Oricum se vor plictisii si decat sa fii in gura tuturor ca esti mahalagioaica si te certii. Ba chiar te iei la bataiee. Demonstreaza ca tu te potii controlaa. Sii ca estii o fata la locul eii. Cu ceii 7 anii de acasaa. Nuu ca orice ordinara care se ia la bataiee din primaa. Zicc euu happy Sa nu crezii ca te insultt. Sauu ca insull pe cinevaa. Darr asta e parereaa meaa. Sii cred ca asa e maii binee. Sii nicii macar nu intrii in problemee. Nuu estii pedepsitaa. Sii " nu estii in gura tuturorrhee hee ".

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Ştiu cum e..Crezi că eu nu m-am bătut?laughing dar după ce le-am "păruit"puţinlaughing, mi-am dat seama că nu trebuie să mă pun la mintea loroh go on cu bătaia sincer nu rezolvi nimic. ignoranţa te va ajuta să rezolvi problema.
Baftă!

| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Le iei de par in afara scolii cat vrei.Si asa mai avem 2 saptamani.Nu merita sa ai nota scazuta la purtare din cauza unei tampenii la final.Le scuturi cand le vezi pe strada.Eu asa as face. happy

| Ramo137 a răspuns:

Mai bine le dai una in gura sau un picior sa cada pe jos. le ei de par? crezi ca le doare asa de tare? mai bine le dai cu pumnii si le pui la punct.
dar mai bine merge cu vorba... sau spune-le la badiguard ca le scade nota la purtare tongue