| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU am sa va povestesc si eu o intamplare si nu stiu ce sa cred:

in vara anului trecut am intalnit un baiat si vreau sa va spun ca tot timpul cand ma vedea pe strada ma claxona si imi zambea.de multe ori isi punea prietenii sa ma claxoneze. de alta data desi ma vedea trecea intentionat cu masina pe langa mine.nu stiu ce sa cred.multe pesoane imi spunea ca baiatul asta s-ar putea sa ma placa... dar n-am luat in considerare ce mi-a spus lumea. ce sa insemne lucrul asta cu claxonatul?

sa fie un gest de salutare? mentionez ca desi ma caxona se uita insistent la mine sa vada ca eu il salut.desi mai eram si cu alte prietene.se uita exact la mine si imi zambea...

ce sa insemne oare? eu zic ca vroia doar sa ma salute...altii zic ca ii placea de mine...

vreau si eu un rasp coerent... dau fundita. puteti sa si radeti de mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. poate ca a vazut ca tu nu il bagi in seama si s. a gandit tot la tine. si a inceput sa treaca peste momentele cu "claxonatul" si a trecut la pasul al 2 lea la orice baiat. daca una nu il place. merge la urmatoarea

5 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Clar te placea, altfel putea sa nu faca astawinking

| RougeEttiquete a răspuns:

Clar...Inseamna ca ii place de tine.^.^

Daca nu i-ar fi placut de ce s-ar mai fi uitat la tine?
De ce ar mai fi trecut cu masina pe langa tine?
De ce nu s-a uitat si la prietenele tale si odar la tine?tongue

SIgur t palce...Pwp:*

| dulkika a răspuns:

Eu cred ca ii placea de tine, dar daca a vazut ca tu nu-l placi poate a inceput sa-i placa de alta fata!love struck

| mary_1175 explică:

M uitat sa zic ca doar intr-o zi ma claxonat de 4 ori...de cate ori ma vedea de atatea ori ma claxona.

| mary_1175 explică:

Aku mentionez ca are prietena.de cand are el prietena nu ma mai claxoneaza.nici macar nu mai vb cu mine...inainte vb cu mine. acum pace.