| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma place? Azi cel pe care il plac : ) se uita la mine, dar nu zambea, dar se uita chiar insistent. o fi de bine? iar cand ma uitam la el, ducea privirea in jos uneori.

sad

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Doamnelaughing
Baietii astia sunt mai rau ca fetelehee hee
Daca e atat de timid incat abia are curajul sa te priveasca o sa ai ceva de furca cu baiatul asta
Ori faci tu primul pas, ori il lasi cu timiditatea lui cu tothee hee

| medex3 a răspuns:

Zambeste si intreaba-l ca si cand nu ai fi interesara de ce se uita asa de insistent la tine. O privire inseamna o mie de cuvintelaughingzambeste cu ochii dar si cu fata.Incearca sa stai pe langa el si sa zambesti din ce in ce mai mult si sa ai si acel raset inocent.Stai in preajma lui sau chiar fa l sa se caiascalaughinghee hee. adica incearca sa treci pe langa el si sa nu iti pese.Sa iti zica buna si tu la fel dar fara prea mare"dorinta"de al saluta.Asculta muzica si danseaza din cap.Nu il privi.Eu mereu o aplic pe a doua si deja am cateva victimehee hee

Noroctongue[sa imi spui ce ai facuthee hee]

| medex3 a răspuns:

Inseamna ca are problemehee heesau ii e rusine(99, 9%)

| Mystique a răspuns:

E posibil sa te placa, dar e la fel de posibil sa nu te placa...happy daca se uita la tine inseamna ca i-ai captivat interesul, nu lasa sa se desfasoare totul doar la un schimb de priviri, incearca sa vb cu el, subiecte sunt destule si vezi cum reactioneaza, poate se leaga ceva.Succes!winking

| Deeiu a răspuns:

Uita-te si tu la el insistent si zambeste-i, daca'ti raspunde la zambet cu un zambet inseamna ca te place si ca este dispus sa incerce, daca lasa iar capu` in jos, nu stiu cat de mult ar trebui sa te mai chiuni cu el...adica daca e atat de timid nu stiu cum ati putea face sa fiti impreunabig grin
:*

| Nita a răspuns:

Eu zic ca te place! Ducea privirea in jos pentru ca probabil e timid! incearcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca te place, dar este timid, atragei atentia cumva si poate o sa faca primul paswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil, vezi si maine daca se mai uita insistent la u big grinsi daca da, atunci incearca cumva sa intrii in vorba cu el, poate cunosti pe cineva in clasa aia si atunci mai du-te peacolhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt, nu cred ca e timid, poate nu ma placebig grin pentru ca in pauza facea pe "clovnul" sa atraga atentia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai azi cand eram la o fata la clasa, se uita, iar cand trece pe langa mine nu se uita thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm, esti intr-o situatie la fel cum am fost eu si lasa-ma sa-ti spun ceva:d aca nu esti genul de persoana care sta dupa orice pampalau, care nu are nici macar curajul sa te priveasca in ochi, mai bine lasa-l in pace, pentru ca asa va face mereu. Fa-te indiferenta fata de el, fa-te ca nu-l vezi, treci pe langa el ca pe langa orice alt om.Asa isi va da seama in cele din urma ce a pierdut.Bafta >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc foarte mult :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cam aceeasi problema sad se uita la mine insistent si cand ma uit si eu la el zambeste se poarta super cu mine dar uneori nu ma baga in seama si vrea sa ma faca geloasa cu alta fata x( si tot sp ca sunt impreuna dar nij colege miau sp ca nu sunt si pana si ele miau sp ca cred ca ma place dar nu stiu ce sa cred... sad voi c credeti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te admira, dar nu vrea sa afli asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema dar cred ca o sa recurg la adevar si provocare pe mess si sigur voi afla adevarul fa si tu la fel kiss

| DeEa_6574 a răspuns:

Aceeas problema...