| RaLuK05 a întrebat:

Am sa va pun o intrebare mai ciudata(pentru voi ca pentru mine nu este). Credeti ca vampirii exista? Daca da, De ce? iar daca nu, De ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista, sunt basme si scene facute in filme. Dracula cred ca a existat in epoca lui dar acum nu mai e nici-un vampir viu.

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Nu existahee hee sunt niste chesti pe care le-au inventat oameni din lipsa de ocupatie laughing
are imaginatie bogata lumea asta happy
"nu tot ce zboara se manaca" ai auzit asta nu? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Vampiri exista chiar si extraterestrii.
2.Ei se pot transforma in lilieci.
3.Asa a vrut Dumnezeu sau ala de jos.

PSS.Nu le-am luat din desene animate sau din filme!

| RaLuK05 explică (pentru anonim_4396):

Vampirii se pot transforma in lilieci asa cum si eu pot sa ma transform in pisica nu mai inventa daca nu stii nu raspunde si tot ceai spus chiar ca e luat din desene animate

| AnonimHumanHelper a răspuns:

Nu exista si nici nu au existat,sunt doar legende,povesti, ceva tot a existat de a inceput faza cu vampirii
din cate stiu eu toata chestia a fost cu Vlad Tepes
nu ca ar fi fost el vampir dar ii tragea pe mincinosi in teapa, de aici oamenii au inceput cu zvonurile
etc