| anonim_4396 a întrebat:

am senzatia ca un tip ma place si as vrea sa stiu daca si voi credeti asta sau mi se pare mie.

Pai la scoala mai vorbim, in timpul orelor cand imi intorc capul il prind cum se uita la mine isi intoarce privirea apoi zambeste, in unele pauze sta si se uita la mine cum desenez si vineri zicea ca o sa ii lipsesc si apoi m-a imbratisat.

2 răspunsuri:
| DedeDeny a răspuns:

Te place clar dar s-ar putea sa ii fie teama sa tio zica in fata

| pisicutsatha a răspuns:

Clar te place! dar s`ar putea sa fie un Lingushithor!(apropo si p' mine m ` cheama Anka).te pwp..By3.:*