| OFetitsaRoz a întrebat:

Buna TPU am si eu mare nevoie de ajutorul vostru.Tre sa fac o cearta intre iubit si iubita...mai bine zis o piesa de teatru pentru balul bobocilor...cv idei de replici? cele mai bune si cele mai haioase Fundoi si vot fara discutie:X

1 răspuns:
| Marychary a răspuns:

Susan: Am nevoie de fericire, romantism, iubire şi am nevoie ca toate astea să vină de la tine.
Andrew:Cred ca nu mai pot sa-ti ofer aceste lucruri. ii le pot oferi doar ei.
Susanbig grine ce? De ce ea?!
Andrew:Adio!