| OFetitsaRoz a întrebat:

Buna TPU am si eu mare nevoie de ajutorul vostru.Tre sa fac o cearta intre iubit si iubita...mai bine zis o piesa de teatru pentru balul bobocilor...cv idei de replici? cele mai bune si cele mai haioase Fundoi si vot fara discutiebatting eyelashes

1 răspuns:
| geo90geo90 a răspuns:

Aproape vremea de culcare. Suntem deja in pat. N-am somn. Ma tot intorc in plapuma si aud: Iubiiireee... (cu somnolenta prefauta si printre dinti)... ce e cu tine?
Dupa cateva secunde de zvarcolit plapuma cu ochii in tavan, ii zic: NIMIC. (apasat), si ma intorc pe partea cealalta. Zice, pe acelasi ton apasat: Imi lasi si mie putina plapuma, te rog? Ma zvarcolesc iar, raman cu un colt de patura pe mine. Zice: Da-mi un pupic. Ii dau, si rezulta o grimasa urata din partea mea. "Nu te-ai spalat pe dinti? Ce fel de animal esti?
El: Toate femeile spun asta despre barbati. De parca voi ati fi mai bune...