| laAAal a întrebat:

..am si eu nevoie de ajutorul vostru..de curand am cunoscut un baiat..m.am imprietenit cu el si mi.am dat seama ca este exact stilul meu..eu doream sa ii fiu o buna amica ..se comporta foarte frumos cu mine..si de curand mi.a spus ca ma place si daca vreau sa.i dau o sansa..i.am spus ca nu[ ca nu imi place in totalitate aspectul]..acum de cand l.am refuzat se comporta mult mai ciudat.iar eu parca nu ma recunosc..am inceput sa ma atasez de el si imi e greu sa stiu ca nu mai e la fel ca la inceput..azi afara lumea vorbea cu mine si eu nici nu auzeam ce spun..si sunt asa de vreo 2 zile..merita sa ii dau o sansa..sau sa trec mai departe

Răspuns Câştigător
| Bellatores a răspuns:

Sti cum se zice conteaza cum esti pe interior nu cum esti pe exterior sau mai bine fa-o decat sa regreti. Sfatul meu ar fi sa ii spui ca dupa ce a inceput sa faca pasi in retragere atunci s-a declansat si atractia ta fata de el, eu asa as face..acum depinde de ceea ce iti doresti.Mult Succes!big grin

5 răspunsuri:
| Gabrielaaaa a răspuns:

Idea este ca pur si simplu trebuie sa faci ce simti.In momentele astea doar tu poti decide pentru ca in mod evident nu creierul te va ajuta: daca ar fi sa ne luam dupa el ar fi totul perfect aranjat si fara farmec. Daca pe tine acest baiat te face sa te simti asa si e chiar el asa dragut si va intelegeti de minune, poate ca sunteti foarte buni prieteni si el te mai si place.Nu stiu dar, gandeste-te si la faptul ca din moment ce o sa faci acest'pas' o sa se schimbe mai multe lucruri. Faptul ca o sa fiti mai mult decat prieteni si o sa pui in pericol prietenia voastra.Cred ca daca iti doresti cu adevarat si chiar va potriviti ..de ce nu ar fi ok? Si faptul ca se comporta ciudat era poate pentru ca tine la tine si tu l-ai cam refuzat.Acum trebuie sa te gandesti bine la ce o sa faci.E numai si numai decizia ta! Bafta

| SergiuBoss11 a răspuns:

De ce nu.Frumusetea e trecatoare.Cred ca tii cont de parerile celor din jurstraight face.Nu ar trebui sa te intereseze.

| alexxxu a răspuns:

Merita.Aspectul nu conteazawinking

| digitall a răspuns:

Fa cum crezi ca e mai bine dar sfatu meu e sai dai o sansa daca nu o sa mai vrea continuati viata mai departewinking