| Vis16 a întrebat:

Buna tpu...am si eu nevoie de niste statusuri....pt atunci cand toti prietenii te tradeaza. sad sau te lasa balta cand ai mare nevoie de ei sad
Funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie, daca prietenii te tradeaza nu-ti sunt prieteni adevarati, pur si simplu nu a fost sa fie, daca ar fi fost prieteni buni ar fi stat cu tine si la bine si la rau.Ar trebui sa-ti cauti prieteni noi, cel mai bine este sa socializezi cu alti oameni, sa iesi cu ei la un suc sau la o cafea.Nu-i mai baga in seama si gandeste mereu pozitiv.

| Vis16 explică (pentru anonim_4396):

Da... poate ca asa ar fi mai bine happy