| AnDrEeA_2871 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.
Am si eu o problema cu parintii mei si v-as ruga frumos daca se poate sa imi dati un id, email sau un nr de telefon al unui psiholog pentru a ma sfatuii ce sa fac... As vrea sa vorbesc cu acel psiholog sau cu o persoana cu experienta, pe internet mai mult, deoarece nu vreau sa afle parintii mei![P. S. Am 16 ani] Multumesckiss

1 răspuns:
| Vanity a răspuns:

Buna! Daca doresti, poti vorbii cu mine, nu sunt psiholog sau specialist, dar o sa incerc sa te ajut si sa cautam un psiholog. Daca vrei, lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj si o sa te bag in lista ( nu trebuie sa-ti faci griji in legatura cu id-ul, nu o sa il dau nimanui).