| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: am un Nokia c5 5mp, si am cateva numere la care nu vreau sa le raspund, si as vrea ca atunci cand ma suna cineva sa sune la ei ocupat... unde in meniu ar trebui sa umblu? Multumesc!
P.S.:

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Telefonul tau foloseste Symbian OS v9.3 S60, poti downloada Call Blocker pentru S60, ai aici un link, sunt cateva programe care se ocupa cu asta, ai optiunea de a bloca anumite numere. http://www.mobiles24.com/......ition-apps