| gatito a întrebat:

Stiti cumva daca la nokia supernova 7310 pot face sa ma sune numai numerele din agenda sau cum pot la unele numere cand ma suna sa zica ca am telefonul inchis sau e tot timpul ocupat?

1 răspuns:
| ktalin2k a răspuns:

Pai (asa fac eu la Samsung meu) dai in meniu/setari/setari aplicatie/apel/toate apelurile/respingere automata si iti alegi din lista dai la setari adugare la lista de respingeri(asa fac eu la Samsung nu stiu daca e la fel la Nokia