| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare as vrea si eu sa am noul profil facebook dar nu stiu cum, ma puteti ajuta voi?

Răspuns Câştigător
| nikimportant a răspuns:

Http://www.facebook.com/about/timeline de aici il activezi :*

| AneBbi a răspuns (pentru nikimportant):

Sarumana!:d

| nikimportant a răspuns (pentru AneBbi):

N-ai pentru ce happy

4 răspunsuri:
| kamikaze325 a răspuns:

Du-te la cineva care il are si deasupra scrie "vezi mai mult " dai acolo dupa o sa vezi undeva utilizeaza sau instaleaza.

| Mihaa94 a răspuns:

Intra aici : http://www.click.ro/......4583.html. Ai toti pasii ca sa ai noul profil de facebook si un video care iti va arata:)... fundita?:-*:x