| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare,cum fac sa fiu popular (ma intereseaza in clasa, nu in societate)?, am 14 ani,invat bine,sunt destul de frumusel (zic eu laughing,,si unele fete laughing),dar marea problema e ca sunt cam slab la sport,la bataie si chestii din astea, cum fac sa fiu mai popular?, si sa par mai puternic?

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Castigati respectul si laudele, iar apoi o sa fi popularwinking

| herbil6 a răspuns:

Stai pe langa cei mai mari fa-ti un prieten popular happy

| Chimied a răspuns:

Fa un lucru nebunesc. De exemplu bate un profesor si te va cunoaste toata scoala laughing)

| DnFn a răspuns:

Ca sa fi popular nu inseamna sa fi gras sau bine facut, bataus si cocalar... Caracterul si respectul fata de ceilalti conteaza cel mai mult, daca oferi respect, primesti (uneori) Fa-ti o prietena in primul rand, organizeaza petreceri, iesiri la un suc sau la un film, vorbeste cu toata lumea, fi prietenos. Puternic? apuca-te de un sport : karate sau box.