| AlinaHoran a întrebat:

Buna TPU happy. Am si eu o intrebarebig grin. La balul bobocilor (cls a IX-a ) ce probe se dau? am auzit de o proba de cultura generala, cam ce intrebari se dau?laughing)) Am vazut la unele baluri ca sunt si probe cu prezentari de haine. lenjerie. rochii de seara, etc. Hainele le luam noi sau ni le da de acolo? confused As vrea sa aflu cat mai multe despre balul bobocilor deoarece as vrea sa particip la miss boboc!

1 răspuns:
| maryellen91 a răspuns:

Buna
anul trecut am terminat a12-a si cls mea a organizat miss boboc!
fetele s-au luat singure tinutele(erau impuse ex costum de baie, rochii de seara nu le-am dat noi...)depinde de liceul la care esti ca la unele se cere altceva si la proba de cultura generala nu sunt intr grele sunt chiar banale!
bafta! sper sa castigi daca participi

papa!