| drive a întrebat:

Buna TPU la balul bobocilor particip ca mister ce probe sunt, si la cultura generala ce intrebari ar putea fi? asa in mare un exemplu de intrebari,. Funda

1 răspuns:
| UserNormal a răspuns:

Pot sa fie întrebări de logica ca de exemplu : Câte roți are o mașină, răspunsul fiind 5(cu cea de rezerva) sau capitalele statelor importante, sau numărul de țări din anumite continente, sau numărul de locuitori de pe Pământ. Întrebările de logica trebuie analizate, primul gând fiind de cele mai multe ori cel mai corect.