| bebesweet a întrebat:

am si eu o intrebare...
daca fumezi slabesti?
am auzit ca da de la niste prietene, dar nu stiu daca e adevarat
eu fumez dar nu slabesc deloc
dc?

fundatongue

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

E o prostie! Sa nu crezi asa ceva! Nu slabesti daca fumezi!
Ar trebui sa te lasi de acest obicei groaznic! Daca vei continua cu fumatul te vei imbolnavi la plamni...asta vrei? Poti sa faci si cancer...Stiai?

P.S.: Iti vreau numai binele, asa ca sa stii ca daca fumezi nu slabesti nici 1 gram. sad

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eronat, nu slăbești dacă fumezi. Slăbești dacă mănânci ponderat și faci mișcare. Este o falsă teorie că dacă fumezi slăbești, bebesweet!

| bllackdiamond a răspuns:

Depinde de organism unii slabesc altii se ingrasa nu e o regula sa slabesti daca fumezi.

| bllackdiamond a răspuns:

Multi se apuca de fumat pentru a slabi dar...degeaba laughing.