| RobertLolza a întrebat:

De curand am cumparat o pereche de casti de la varul meu care se auzeau foarte foarte tare la el si cu bass. Cand am ajuns acasa am constatat ca la mine se aud de vreo 2 ori mai incet ca la el... Dece? O fi de vina ca el are bagate firele in mufele alea din fata caci eu le-am bagat in spate fiindca cele din fata nu imi merg :l Ce as putea face? Sa mentionez ca el are si Win7 eu Xp

2 răspunsuri:
| Elena199 a răspuns:

Posibil sa fie si aia problema dar nu prea cred. ar trebui sa te mai duci la el sh sa mai incerci sa vezi daca nu cumva sunt ele stricate si daca merg la el inseamna ca sunt pentru pc lui si nu pentru al tawhee hee

| RobertLolza explică (pentru Elena199):

Elena199 Nu are nici o legatura ce zici tu...