| ChloeCupcake a întrebat:

De curand verisoara mea s-a mutat in America si a descoperit un magazin foarte tare pentru femei cu parfumuri, geluri de dus, lumanari, etc. Magazinul se numeste "Bath & Body Works" si as vrea sa stiu daca exista si in Romania, in Bucuresti. Dau funda! Multumesc! :]

Răspuns Câştigător
| madalina2222 a răspuns:

Din pacate nu exista dar uitei siteul:
http://www.bathandbodyworks.com/category/index.jsp?categoryId=4090259 funda?

4 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Din cate stiu eu, nu exista.

| camiciobo a răspuns:

Bună.Eu am produse Bath and Body Works de vanzare!
Creme, lotiuni, sapunuri lichide, gel de dus, lumanari.

| Puscas_Dorothy_1999 a răspuns:

Hello :) Daca inca te intereseaza produsele Bath&Body Works, te invit sa vizitezi pagina mea de Facebook: www.facebook.com/produsebbworadea

| sensei00sora a răspuns:

Bath and Body Works nu exista in Romania si nici nu trimit produse in afara Statelor Unite. sad