| Aniana111 a întrebat:

Hei! Deci ma uit la videoclipuri pe YouTube si toate fetele din America au aceste lumanari in borcanase cu diferite arome de toamna de vara de orice si as vrea si eu un site de pe care sa cumpar si eu lumanari de genu dar vreau sa fie Romanesc ( nu Bath & Body....sau Yankee Candle ) Funda ☺

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. Ele cumpara de la Body Works, cand am fost in America am vazut. La mine in Germania este DM eu acolo am vazut. In ro ar trebui sa fie la Ikea.

| TheImpaler a răspuns:

Http://www.allshops.ro/showroom/lumanari-aromate/
https://www.ecco-verde.ro/instrumente/lumanari-aromate
http://www.l-parfumate.ro/

si astea sunt doar primele 3 site-uri gasite la o simpla cautare "lumanari parfumate" pe google.
personal nu sufar mizeriile-alea dar am facut un efort sa caut pentru tine.

| SofiaGeorgiana a răspuns:

Eu am gasit in IKEA...sunt toate aromele acolo...cel putin aici in Anglia sunt in IKEA...Sunt sigura ca sunt si acoloo. sper ca te.am ajutat! :*