| crysty1997mt2 a întrebat:

Buna TPUwinking Am si eu o intrebare :
mi se intampla ceva cu pc cand intru sa ma joc stau un anumit timp in joc si pe urma se inchide calc. dc? trebuie sa schimb windows sau ce? dau fundita pentru cine ma ajuta mersi anticipat

6 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Nu are nici o legatura cu placa video
si eu am avut aceiasi problema...

Mi s-a spus ca este de la windows (era o copie nu originalul) dar dupa ce am formatat PC si am instalat windows original am avut aceiasi problema.

Dupa ce l-am dus la un "control" au sesizat ca sursa era de vina asa ca am schimbat-o si de atunci nu am mai avut probleme

| TeddyAn a răspuns:

Crysty1997mt2 trebuie sa schimbi sursa de alimentare a computerului
nu este prea scumpa, pana in 100 lei

| valyalexia a răspuns:

Configuratia de la placa video nu accepta acel joc pentru ca nu poate sa il duca cere prea mult si placa video nu il suporta.winkingwinking:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba am avut si eu o problema de genul asta si este de la hard dupa ce l-am schimbat nu am mai avut nici o problema cu el

| crysty1997mt2 explică:

Am placa video de 2 gb nu are cumsa nu suporte metin2united

| crysty1997mt2 explică:

Teddy imi zici ce ai facut sa iti mearga?big grinplzz si iti dau fundita daca nu mai face asa pc