| crysty1997mt2 a întrebat:

Buna TPUwinking Am si eu o intrebare :

mi se intampla ceva cu pc cand intru sa ma joc stau un anumit timp in joc si pe urma se inchide calc. dc? trebuie sa schimb windows sau ce? dau fundita pentru cine ma ajuta mersi anticipat

2 răspunsuri:
| aLixx a răspuns:

Poate trebuie sa schimi windows-ul...sau poate jocul ori PC-ul are virusi. funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci fi atent/a iti spune un cunoscator...big grin deci ai probleme cu sursa (ventilatoru din spate costa 60RON chiar si mai mult depinde Vezi ca o s-a se arda de tot... s-a nu te speri