| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei de la liceu! eu acum am terminat clasa a 8. a, voii ati invatat mult pentru examene a fost greu? va roglaughing

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Nu e greu deloc ..serios acu trebuie sa te concentrezi sa si sa iti aduci aminte ce ai invatat ..si daca vrei sa iei nota mare si nu esti sigur pe tine mai fa niste exercitii si mai citeste teoria de cateva ori si sigur o sa iei nota mare la examne a ..asa am facut si si toti pe care ii cunosc :*

1 răspuns:
| IIZZYY18 a răspuns:

A fost greu o scartza, am copiat de am rupt happy
Aveam supraveghetoare 2 profesoare una de muzica si una de geografie alea mancau portocale si ne-au zis sa nu facem galagie mare cand copiem sa nu ne auda directoarea.
Patetic se mai mira lumea de ce Romania are 70% populatie care nu stiu citii coerent.