| revelatia2003 a întrebat:

O intrebare pentru cei care au terminat liceul:ce clasa din liceu vi s-a parut cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Clasele a 11-a si a 12-a au fost cele mai speciale. am inceput sa ne cunoastem mai bine, sa ne invatam unii cu ceilalti.
am iesit impreuna la iarba verde, in excursii, la suc.
chiuluri in grup laughing baute, majorate, farse etc

| revelatia2003 explică (pentru Janina):

Ai dreptate, a 11-a si a12-a sunt cele mai frumoase, conform spuselor tale.Dar dintre acestea doua, a 11-a mi s-a parut cea mai frumoasa. Oricum multumesc pentru raspuns!happy

5 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

A 12-a, dar si a 10-a a fost frumoasa... happy

| DiamondEyes a răspuns:

A10-a day dreaming doamne, cel mai frumos an de scoala :X

| drbear a răspuns:

A 9-a a fost grozava, a 10-a a fost superba...a 11-a a fost minunata si a 12-a a fost sublima! laughing,tot liceul a fost grozav, crede-ma, e o experienta de neuitat!

| revelatia2003 explică (pentru drbear):

Ma rog, stiu ca e o experienta de neuitat pentru ca si eu am terminat liceul, acum sunt in anul doi de facultate, dar am intrebat asa, doar sa cer parereahappy