| cookieemo02 a întrebat:

sambata (29.06.2013) m-am uita la televizor pe canalul Sport.ro si am vizionat emisiunea " O mie de intamplari mortale" si a arata cazul o mie. Sunt putin derutata. Nu stiu daca va mai da acesta emisiune. Imi puteti spune si mie daca da sau nu ( dar nu dupa parerile voastre) primului raspund ii voi da funda! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ghost13 a răspuns:

Emisiunea e difuzata in fiecare sambata de la ora 22:00 pana la ora 23:00 pe Sport.ro,toate intamplarile sunt amestecate(nu sunt la rand) si din cand in cand se mai dau si reluari.

1 răspuns: