| youandme900 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Sunt fata si am patratele [nu se observa cand stau], se observa cand ma incordez si rad, dar mie nu imi plac deloc! sad Prietenele mele spun ca ar vrea si ele si ca sunt faine! Ar trebui sa ma simt aiurea sau intr-un fel "mandra"? happy Funda

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Pentru fete mi se par putin inestetice patratelele; ar trebui sa ai abdomenul plat, asa e mai frumos, dupa parerea mea.
Dar oricum, esti de invidiat, nu toata lumea are o conditie fizica asa buna.batting eyelashes

| ilcmty a răspuns:

Eu ccred ca ar trebui sa te simti mandra.Probabil ai facut mult sport si rezultatele au dat roade.P.S eu am tot facut abdomene si m-am trezit si eu cu niste patratele...da nu mai cand ma incordez ca si tine! Deci nu sa nu iti fie rusine. happy funda?

| mady9 a răspuns:

Ar trebui sa te simti mandra, eu cunopsc multe fete de genul tau si nu se simt asa, deci ar trebui sa te simti mandra pentru ca patratele dovedesc ca faci sport si ca esti o atleta buna! sper ca te-am ajutat! funda? :d

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Presupun ca ai facut patratelele alea pentru ca faci un sport sau ceva thinking, mi se par super cool si nu ai de ce sa te simti jenatawinking esti oarecum un model pentru ele laughing. Te pup si multa bafta cu patratelelehee hee kiss!