| boyboyplayboy99 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum,mai exact ce trebuie sa fac pentru a mi se vedea patratelele fara sa ma incordez? Vreau sa mentionez ca nu am deloc grasime,ba chiar se si vad daca ma incordez, dar eu as vrea sa se vada fara sa ma incordez. Ceva idei? Si as vrea si niste imagini daca se poate pentru acele exercitii. happy

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Uite aici un program foarte bun :
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
De vazut cum vrei tu sa se vada se va intampla in timp.Trebuie sa ai rabdare si oricum e foarte greu sa ti se vada fara sa incordezi.Numai celor care nu au mai deloc strat adipos pe abdomen li se vad asa. Oricum sunt multi culturisti carora nu li se vad patratelele fara sa incordeze.Depinde si de genetic!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca nu aveai deloc grasime se vedeau stand in orice pozitie

| HunterDennis a răspuns:

Fa abdomene - echere, alearga fa si niste flotari pentru ca abdomenul nu il faci daca faci doar abdomene, trebuie lucrat din mai multe pozitii