| Alesssiiia a întrebat:

am si eu o intrebare.

Sunt logata pe facebook,vreau sa aflu parola ( am uitat-o), cum o pot afla?
Sau cum pot da pastrare permanenta si apoi sa dau deconectare si sa apara parola cu puncte... va rog...

Dau funda :8

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?

| Alesssiiia explică (pentru neluL):

Chrome

| neluL a răspuns (pentru Alesssiiia):

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER GOOGLE CHROME - Google Chrome Password recovery Tool - recupereaza parolele salvate in browser.Iti arata site-urile pe care te-ai logat, username-ul si parola la fiecare site in parte. Programul il descarci de aici: http://www.itsamples.com/google-chrome-password-recovery.html

| Alesssiiia explică (pentru neluL):

Dupa ce il descarc ce trebuie sa fac? il instalez, sau unde dau?

| neluL a răspuns (pentru Alesssiiia):

Nu trebuie instalat, este de ajuns sa dai click pe executabil dupa descarcare. Nu se instaleaza!

| Numby a răspuns:

Setări generale ale contului->> Parola->> Editeaza

| Alesssiiia explică (pentru Numby):

Pai iti trebuie parola actuala

| Alesssiiia explică (pentru Numby):

Off....nu vreau sa pierd contul si nu mai pot sta mult logata pentru ca intra fratele meu pe facebook...

| Kimmiii a răspuns:

Incearca sa te deloghezi si apoi sa tot iti scrii parola pana iti da sa trimiti un email... si in acel email o sa primesti sa-ti schimbi parola happy.