| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica intrebarea facem o excursie maine cu scoala si mergem la busteni o zi cum e acolo eu nu am fost in zona aia da la Sinaia da si e frumos? si mergem si la 2 muze dupa care mergem al o manastire cu diriga am azuit ca merge si profa de biologie deci cum e pe acolo? e frig cald inainte sa ma imbrac ca la 7 si un sfert pleaca autocarul maine sambata cand? daca va inttrebati deci sunt mai amestecata dar in concluzie cum vremea maine dau funda!

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

La Busteni e zona de munte deci oricum va fi mai frig decat in tara. Eu te sfatuiesc sa te imbraci gros, sa-ti iei si un fular eventual o caciulita.